AB „Kelių priežiūra” profesinės sąjungos „Solidarumas” tarybos posėdis

autorius Ričardas

2021 m. rugpjūčio 11 d. Vilniuje vyko AB „Kelių priežiūra” profesinės sąjungos „Solidarumas” tarybos posėdis, kuriame dalyvavo įmonės Generalinis direktorius Rolandas Rutėnas, Personalo departamento direktorė Lina Stasiulevičienė (nuotoliniu būdu), Lietuvos profesinės sąjungos  „Solidarumas” pirmininkė Kristina Krupavičienė.
 
Tarybos nariai į posėdį atvyko iš Kėdainių, Jonavos, Utenos, Pasvalio, Šalčininkų, Molėtų, Taujėnų, Vievio, Rokiškio, Švenčionių, Ignalinos, Trakų ir Pakruojo meistrijų.

Generalinis direktorius papasakojo apie sergamumą įmonėje (Covid- 19 persirgo 300 įmonės darbuotojų, o vienas darbuotojas mirė. Jis atsakė į profesinės sąjungos tarybos narių klausimus dėl asmeninių saugos priemonių kokybės, darbo laiko apskaitos, supažindino su darbo užmokesčio augimo tendencijomis.

R.Rutėnas atskleidė, kad nuo šių metų rugsėjo bus keliamas darbuotojų tarifinis atlyginimas ir keičiamos atlygio pastovios bei kintamos dalies proporcijos.

Personalo departamento vadovė papasakojo apie diegiamas šiuolaikiškas metodikas darbo efektyvumui didinti, darbuotojų galimybes ugdyti savo kompetencijas ir pasidalino mintimis kaip į įmonę būtų galima pritraukti dirbti jaunus darbuotojus. Ji atskleidė, kad jaunuoliai studijuojantys kelių inžineriją gali gauti studijų stipendijas. 

Po to buvo išklausyta profesinės sąjungos pirmininko Rimtauto Ramanausko ataskaita ir aptarti profesinės  sąjungos narių skaičiaus didinimo bei vidinės komunikacijos gerinimo klausimai. Tarybos nariai aptarė kokius svarbius darbuotojams klausimus reikėtų kelti tą pačią dieną vyksiančiame nuotoliniame susitikime su Susisiekimo viceministru.

AB „Kelių priežiūra” įmonėje socialinis dialogas yra vertinamas, joje veikia kolektyvinė sutartis.
0 komentaras
0

Palikti komentarą