Susitikimą inicijavo profesinė sąjunga

autorius Solidarumas
Muzikos mokykla1

2020 m. gruodžio 3d. Lietuvos profesinės sąjungos ,,Solidarumas“ pirmininkės pavaduotoja Jovita Pretzsch ir Švietimo ir mokslo profesinės sąjungos ,,Solidarumas“ pirmininkė Aldona Kindurienė lankėsi Panevėžio muzikos mokykloje.

,,Solidarumo“ atstovės Panevėžyje susitiko su mokyklos vadovėmis – direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einančia direktoriaus pareigas Žydrūne Pilkauskiene, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Kriščiūniene ir Panevėžio švietimo profesinės sąjungos ,,Solidarumas“ pirmininke Rita Frankiene.

Susitikimą inicijavo profesinė sąjunga, kurio metu kalbėta apie bendradarbiavimą ir socialinį dialogą. Mokykloje veikia dvi profesinės sąjungos. Mokyklos vadovybė su profesinėmis sąjungomis pasirašo bendradarbiavimo susitarimus. Trečdalis dirbančių mokyklos darbuotojų yra profesinės sąjungos nariai, todėl darbo taryba šioje įstaigoje nebuvo kuriama, o profesinė sąjunga atlieka jos funkcijas.

Panevėžio muzikos mokyklos profesinė sąjunga ,,Solidarumas“, nuo šių metų pradžios yra vadovaujama Ritos Frankienės, o buvo įkurta 2017m. vasario 24d. Daugiau apie tai skaitykite: https://www.lps.lt/18-lps-naujienos/1745-panevezyje-ikurta-svietimo-profesine-sajunga-solidarumas

0 komentaras
0

Palikti komentarą