Susitikimas su Akmenės rajono meru Vitalijumi Mitrofanovu

autorius Solidarumas

Susitikimo metu aptartos galimybės pasirašyti dvišalio bendradarbiavimo sutartį tarp Akmenės profesinės sąjungos “Solidarumas” ir Akmenės rajono darbdavių.

Kalbėta apie galimą šios sutarties turinį, kokias savivaldybės problemas padėtų spręsti toks susitarimas.

Meras teigė, jog savivaldybė daro mokestines nuolaidas darbdaviams, kuriamos naujos įmonės, įdarbinami vietiniai gyventojai, mažės išlaidos socialinėms pašalpoms.

Tiek profesinių sąjungų atstovai tiek ir Akmenės rajono meras sutinka, jog reikia būtinai spręsti problemą, kuomet žmonėms neapsimoka dirbti, nes alga yra mažesnė už pašalpas ir kompensacijas. Pasitaiko atvejų, kai pats darbuotojas prašo jam mokėti mažesnį oficialų atlyginimą ir pan.

Kalbėta, jog daug nedarbo ir su tuo susijusių socialinių problemų padėtų išspręsti atleidžiant nuo mokesčių šeimos verslu užsiimančius asmenis.

Susitikimo metu taip pat aptarta 2014-2020 metų ES užimtumo programa.

Susitikime su Akmenės rajono meru Vitalijumi Mitrofanovu dalyvavo Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ atsakingoji sekretorė Kristina Krupavičienė, valdybos narys Arūnas Lekavičius ir Akmenės profesinės sąjungos “Solidarumas” pirmininkė Nijolė Vilienė.

Nuotraukoje: Akmenės rajono meras Vitalijus Mitrofanovas

0 komentaras
0

Palikti komentarą