Susitikimas su UAB “Tauragės autobusų parkas” darbuotojų profesine sąjunga

autorius Solidarumas

Rugpjūčio 19 dieną LPS „Solidarumas“ atsakingoji sekretorė Jovita Pretzsch susitiko su UAB „Tauragės autobusų parkas“ darbuotojų profesinės sąjungos atstovais – pirmininku Aleksandru Mangirdu, komiteto nare Lilija Vaivadiene ir profesinės sąjungos nare Rita Remeikiene.

Susitikime atsakingoji sekretorė papasakojo apie LPS „Solidarumas“ veiklas, vykusį suvažiavimą, poilsio organizavimą, darbo ginčų komisijų prie VDI veiklą. UAB „Tauragės autobusų parkas“ darbuotojų profesinė sąjunga yra aktyvi jauna organizacija, kuri įsiliejo į LPS „Solidarumas“ gretas nuo 2014 sausio mėnesio. Viso UAB „Tauragės autobusų parkas“ dirba apie 76 darbuotojus, profesinei sąjungai priklauso 41 žmogus. UAB „Tauragės autobusų parkas“ yra kolektyvinė sutartis, įmonės vadovas yra ir Vežėjų asociacijos „Linava“ viceprezidentas. 

Bendrovės profesinės sąjungos pirmininkas Aleksandras Mangirdas sakė, kad profesinės sąjungos nariai yra labai aktyvūs ir labai norėjo dalyvauti LPS „Solidarumas“ sąskrydyje, tik deja sutapo laikas su jau seniai užsakyta ekskursija į Kauno pilis. Taip pat profesinės sąjungos nariai norėjo ilsėtis Palangoje LPS „Solidarumas“ poilsio namuose, bet deja negavo kambario. Profesinė sąjunga gavo iš 39 darbuotojų 2proc. paramą., turi patalpas įmonėje.

Tauragės rajono profesinė sąjunga „Solidarumas“ buvo įkurta 2014 m. kovo 15 d., kuriai taip pat vadovauja pirmininkas Aleksandras Mangirdas.

Parengė Jovita Pretzsch

0 komentaras
0

Palikti komentarą