Susitiko su transportininkais iš Lenkijos

autorius Solidarumas
62018754 2370512163007985 6656087290227458048 n

2019 m. birželio 6 -7 d.d. Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas” atstovai su Lenkijos transporto darbuotojų profesinės sąjungos NSZZ  „Solidarnošč” atstovais Vilniuje aptarė padėtį Europos transporto sektoriuje ir bendrus veiksmus.

Lenkijos profesinės sąjungos NSZZ Solidarnošč” transporto sektoriaus vadovai – pirmininkas Tadeušas Kucharskis (Tareusz Kucharski) ir jo sekretorius Gerardas Skronskis (Gerard Skronski) Karolinos konferencijų centre birželio 6 d. susitiko su Lietuvos profesinės sąjungos Solidarumas” transporto darbuotojų atstovais iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Lietuvos geležinkelių ir krovininio transporto.

Susitikimo dalyvius pasveikino ir įžanginį žodį tarė Lietuvos profesinės sąjungos Solidarumas” pirmininkė Kristina Krupavičienė, kuri  pabrėžė, kad mūsų problemos panašios ir turime apie ką pasikalbėti, esame Europos Sąjungos nariai, todėl galime lyginti savo atlyginimus, diskutuoti apie Mobilumo paketą ir gerinti savo darbuotojų darbo sąlygas, apmokėjimą, bei užtikrinti teisę streikuoti.

Susitikimo dalyviams buvo pristatytas Lenkijos profesinės sąjungos NSZZ Solidarnošč” transporto sektorius, papasakota apie paskutinių 10 metų tendencijas ir profesinės sąjungos lūkesčius. 

Lenkijos profesinės sąjungos NSZZ Solidarnošč” transporto sektoriaus pirmininkas Tadeušas Kucharskis (Tareusz Kucharski) sakė, kad labai džiaugiasi šiuo susitikimu, kaip ilgalaikio bendradarbiavimo pradžia.

Parengė Jovita Pretzsch

0 komentaras
0

Palikti komentarą