Susitiko su Valstybinių ir privačių įmonių profesinės sąjungos atstovėmis

autorius Solidarumas
klaipedoje 011

Liepos 31 d. LPS “Solidarumas” pirmininkės pavaduotojas Rimtautas Ramanauskas ir atsakingoji sekretorė Jovita Pretzsch lankėsi Klaipėdoje, kur susitiko su Valstybinių ir privačių įmonių profesinės sąjungos atstovėmis (nuotraukoje).

Susitikime kalbėta apie Lietuvos profesinių sąjungų rengiamą protesto akciją rugsėjo 10d. prie LR Seimo ir kitus parengiamuosius veiksmus. Buvo diskutuota galimybė organizuoti socialinio modelio pristatymo plačiai visuomenei Klaipėdos regione, nes kaip žinia socialinio modelio viešinimo renginiai vyko Vilniuje. Taip pat toliau renkami parašai, kurie bus įteikti akcijos metu LR Seimui ir Vyriausybei. Manoma, kad visuomenė yra per menkai supažindinta su nauju socialiniu modeliu, ypač su Darbo kodekso pakeitimais.

Valstybinių ir privačių įmonių profesinė sąjunga jau užsakė autobusą, kad atvežti žmones į akciją ir labai apgailestavo, kad tai bus darbo diena – ketvirtadienis. manoma, jei akcija būtų organizuota šeštadienį – į ją susirinktų daugiau žmonių. Darbo dieną darbuotojai turės paimti laisvadienį arba atstotogas. Tačiau organizatorių rugsėjo 10d. pasirinkta ne atsitiktinai – mat šią dieną LR Seime prasideda rudens sesija.

Tą pat dieną buvo organizuotas Valstybinių ir privačių įmonių profesinės sąjungos tarybods posėdis, kuriame numatyti svarstyti rugsėjo 10d. akcijos organizavimo ir kiti klausimai.

0 komentaras
0

Palikti komentarą