Sutarta įmonėje AB „Panevėžio keliai” plėtoti socialinį dialogą

autorius Solidarumas
IMG 5196M pANEVEZIO

2017 vasario 24 d. Lietuvos profesinės sąjungos Solidarumas” pirmininkės pavaduotojas Rimtautas Ramanauskas, atsakingoji sekretorė Jovita Pretzsch, valdybos nariai Ramutė Minkevičienė, Ričardas Garuolis, Panevėžio dirbančiųjų profesinės sąjungos Solidarumas” pirmininkas Egidijus Pribušauskas ir AB Panevėžio keliai” darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Romas Majeras susitiko su AB Panevėžio keliai” darbdavių atstovais Personalo skyriaus vadove Vaida Jačiene ir Darbo saugos ir sveikatos tarnybos vadovu Kęstučiu Simanavičiumi. Buvo aptartos galimybės plėtoti socialinį dialogą įmonėje.

Pastaruoju metu vis daugiau darbdavių Lietuvoje supranta profesinių sąjungų svarbą, gerinant darbo našumą, mažinant nelaimingus atsitikimus darbe, sergamumą, sprendžiant vidinius konfliktus įmonėje ir net apsaugant įmonę nuo netinkamo vidurinės grandies vadybininkų darbo. Šiuo metu svarstant naująjį Darbo kodeksą siekama skatinti kolektyvinių sutarčių sudarymą, todėl ateityje profesinių sąjungų vaidmuo augs, nes ir valdžia, ir darbdaviai vis labiau sutinka, kad  profesinės sąjungos yra reikšmingos pagalbininkės mažinant  galima emigraciją.

Darbdavių atstovai sutiko, kad profesinė sąjunga yra svarbus partneris, siekiant gerinti įmonės veiklą, ir pažadėjo tolimesnį bendradarbiavimą su įmonėje veikiančia profesine sąjunga. 

0 komentaras
0

Palikti komentarą