Švietimo ir mokslo profesinė sąjungos „Solidarumas” pasitraukė iš derybų dėl šakos sutarties

autorius Solidarumas
sviet ministr

Švietimo ir mokslo profesinė sąjunga “Solidarumas” kartu su kitomis profesinėmis sąjungomis, pasirašiusiomis veikiančią kolektyvinę sutartį, pasitraukė iš derybų dėl vienos Lietuvos švietimo ir mokslo šakos kolektyvinės sutarties dėl objektyvių priežasčių.

2020 m. kovo 10 d. įvyko parengiamasis derybų dėl galiojančios Lietuvos švietimo ir mokslo šakos kolektyvinės sutarties atnaujinimo posėdis.

Švietimo ir mokslo profesinės sąjungos „Solidarumas“, Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos, Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimo ir Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ atstovai posėdyje kartu su Lietuvos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija sutarė:

  • Dėl kolektyvinių derybų dėl Lietuvos švietimo ir mokslo šakos kolektyvinės sutarties pakeitimo reglamento projekto.
  • Sutarta, jog kiekviena profesinė sąjunga iki 2020 m. kovo 13 d. 13 val. raštu pakartotinai pateiks reikalavimus kolektyvinėms deryboms dėl Lietuvos švietimo ir mokslo šakos kolektyvinės sutarties pakeitimo.
  • Sutarta, jog derybinis posėdis dėl Lietuvos švietimo ir mokslo šakos kolektyvinės sutarties atnaujinimo vyks kovo 18 d. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje.

 

 

Atstovaudami tam tikrą dalį švietimo darbuotojų, stengiamės atsakingai priimti sprendimus ir stengtis juos įgyvendinti.

 

Švietimo ir mokslo profesinės sąjungos „Solidarumas” pirmininkė Aldona Kindurienė

0 komentaras
0

Palikti komentarą