Švietimo ir mokslo profsąjungų lyderiai pasveikino naująją ministrę

autorius Solidarumas

Birželio 2 d. Seime prisiekė ir darbą pradėjo naujoji švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė, iki šiol vadovavusi Seimo švietimo, mokslo ir kultūros komitetui. Po ministrės pristatymo Švietimo ir mokslo ministerijos darbuotojams, ją pasveikino ir Jungtinės švietimo profesinės sąjungos atstovybės, vienijančios šešias Lietuvos švietimo ir mokslo profesines sąjungas, vadovai.

A. Pitrėnienė, pabrėžusi, kad švietimas jai visą laiką buvo ir yra pirmoji, svarbiausioji partija ir tai pati svarbiausia Lietuvos sritis, pažadėjo, kad „dirbdami ir ieškodami geriausių sprendimų nuolat, sistemingai bendradarbiausime su socialiniais partneriais”.    

Tą pačią dieną įvyko ir švietimo ir mokslo profesinių sąjungų pasitarimas dėl Jungtinės švietimo profesinės sąjungos atstovybės, kuriame dalyvavo ir į atstovybę ketinančių prisijungti Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos bei Lietuvos profesinių sąjungų federacijos „Sandrauga“ atstovai.

Diskusijos metu buvo papildytas 2013 m. spalio 31 d. susitarimas dėl Jungtinės švietimo profesinių sąjungų atstovybės sudarymo švietimo sektoriaus šakos kolektyvinės sutarties parengimui bei deryboms, kurį pasirašys 8 Lietuvos švietimui ir mokslui atstovaujančios profesinės sąjungos.

Susitarimą ketinama pasirašyti birželio viduryje ir nedelsiant pratęsti derybas dėl šakos kolektyvinės sutarties Švietimo ir mokslo ministerijoje.

www.svietimoprofsajunga.lt informacija

0 komentaras
0

Palikti komentarą