Trišalė taryba pritarė minimalios algos didinimui

autorius Solidarumas

Spalio 28 dieną posėdžiavusi Lietuvos Respublikos Trišalė taryba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pritarė pasiūlymui minimalią mėnesio algą didinti iki 350 eurų nuo 2016 metų sausio 1 dienos. Šį sprendimą dar turi patvirtinti Vyriausybė.

Posėdžio metu taip pat pritarta nuostatai, kad nelaimingi atsikimai vykimo į darbą ir iš darbo metu būtų pripažinti draudiminiais įvykiais.

VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro direktorius Mindaugas Černius kalbėjo apie Darbo biržos aktyvaus įdarbinimo priemonės „Įdarbinimas pasiekiant konkrečiam darbdaviui reikalingą kvalifikaciją“ sukūrimą. Darbdaviai teigė, jog susiduria su problema, kai iš kai baigę universitetus darbuotojai neturi visų reikalingų leidimų darbui, todėl pasiūlė idėją, jog su diplomu universitetuose būtų suteikiami ir reikalingi kvalifikaciniai bei kiti pažymėjimai.

Priimtas nutarimas Dėl Valstybės tarnautojų dvišalės komisijos prie Lietuvos Respublikos trišalės tarybos (ekonominės socialinės tarybos) nuostatų patikslinimo.

Kitas Trišalės tarybos posėdis numatytas po savaitės.

0 komentaras
0

Palikti komentarą