UAB „Pakruojo šiluma“ darbuotojams didės atlyginimai

autorius Solidarumas
IMG 1845

Spalio 28 – ąją prie Pakruojo rajono savivaldybės piketavo kelis mėnesius atlyginimų negavę UAB „Pakruojo šiluma“ darbuotojai. Piketas suorganizuotas, nes buvo ne kartą kreiptasi į Pakruojo rajono savivaldybės merą bei UAB „Pakruojo šiluma“ generalinį direktorių Joną Bumelį dėl darbuotojų darbo užmokesčio kėlimo, tačiau šis klausimas nespręstas.

Piketo metu savivaldybėje UAB „Pakruojo šiluma“ profesinės sąjungos pirmininkas Vytautas Kazokaitis ir Lietuvos energetikų profesinės sąjungos “Solidarumas” pirmininkas Rimtautas Ramanauskas susitiko su bendrovės administracija deryboms dėl atlyginimų kėlimo. Galiausiai pavyko susitarti, jog ateityje atlyginimai bus mokami laiku, bus išmokėti delspinigiai dėl atlyginimų vėlavimo ir nuo 2016 metų sausio 1 d. darbo užmokestis didės 50 eurų.

Vėluojant atlyginimams, darbuotojams buvo mokamas tik avansas – 100 eurų. Tai gi oficialiai dirbdami pilnu etatu UAB „Pakruojo šiluma“ darbuotojai uždirbdavo tik 100 eurų per mėnesį.

Lietuvos profesinė sąjunga „Solidarumas“ kreipėsi į Vyriausybę kad svarstant kitų metų biudžetą būtų atsižvelgta į savivaldybių bendrovių, kurios  vykdo būtinąsias funkcijas, kaip šiuo atveju centralizuotas šildymo tiekimas, finansinę būklę.

Manome, kad būtina rasti papildomų finansų darbuotojų atlyginimams arba veiklos modernizavimui, kad nepasikartotų UAB „Pakruojo šiluma“ atvejis, kuomet darbuotojai negauna atlyginimo, nes darbovietė investavo pinigus į modernizavimą.

{phocagallery view=category|categoryid=318}

0 komentaras
0

Palikti komentarą