Ukmergės profesinės sąjungos Solidarumas” pirmininku išrinktas M.Steponavičius

autorius Solidarumas
ukmerge bendra

Balandžio 27 d. vyko neeilinė Ukmergės profesinės sąjungos „Solidarumas“ konferencija. Buvusiai pirmininkei Jolantai Keburienei tapus Medicinos įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos Solidarumas” pirmininkė iš Ukmergės profesinės sąjungos Solidarumas” pareigų atsistatydino. 

Jolanta vadovavo rajono profesinei sąjungai nuo 2009 metų. Pirmininkė pristatė atliktus darbus, įkurtas naujas grupes. Konferencijos dalyviai išsakė savo problemas, pasidžiaugė Jolantos darbu.

Renginyje dalyvavusi profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė Kristina Krupavičienė pristatė naująjį Darbo kodeksą. Su dalyviais diskutavo apie kovo 28-osios akciją ir nekylančius atlyginimus. 

Ukmergiškiai ruošiasi aktyviai dalyvauti akcijoje, o moterys pasiruošę paklausti, kaip išmaitinti šeimą?

Po diskusijų įvyko rinkimai. Visi sutiko, jog pirmininko darbas labai sunkus ir reikia daug paaukoti ir laiko, ir asmeninių lėšų. O kiek žinių dar turi turėti. Ir labai tvirtą stuburą.

Pirmininku vienbalsiai buvo išrinktas Mindaugas Steponavičius. Jis deleguotas į rajono Trišalę tarybą bei Lietuvos profesinės sąjungos Koordinacinę tarybą.

Tarybą sudaro visi pirminių grupių pirmininkai.

Buvo išrinkti pirmininko pavaduotojai. Jais tapo: Valerija Jarukienė, Daiva Čiutienė ir Alvydas Padriezas. Pavaduotojai taip pat patvirtinti pakaitiniais nariais Koordinacinėje taryboje.

Iždininke išrinkta Ernesta Vainorytė.

Revizijos komisijos nariais tapo Renata Masilionienė ir Algis Tamašauskas.

 

Parengė Virginija Labunskaitė

0 komentaras
0

Palikti komentarą