Ukmergės profsąjungiečiai „žirgo metus“ išlydėjo džiaugsmingai

autorius Solidarumas
IMGP9630

Žirgo šuoliais prabėgo 2014-ieji  metai, o jų paskutinėmis dienomis, kuomet nerimastingas laiko žirgas eina žingine, norisi trumpam sustoti, susitikti su bendraminčiais, draugais, bendradarbiais, pažįstamais, pabūti kartu, pasidžiaugti nuveiktais darbais ir pasidalinti ateinančių  metų planais bei svajonėmis.

Būtent todėl, peržengiant metų slenkstį, jau tradicija tapo susitikti visiems Ukmergės profesinės sąjungos „Solidarumas“ nariams ir išklausyti bei patiems pasidalinti praėjusių metų veiklos rezultatais, atliktais darbais.  Džiugu, kad pasiklausyti kaip sekasi profsąjungos nariams  rajone kasmet atvyksta ir profsąjungos centro atstovai. Į šį vakarą atvyko ir sveikinimo žodį tarė  profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkės pavaduotojas Algirdas Markevičius bei atstovas spaudai Vytautas Kašėta.

Po pirmininkės metų veiklos ataskaitos Naujametinio renginio organizavimą į savo rankas perėmė Ukmergės Kelių profesinės sąjungos pirmininkas , Ukmergės himno autorius, aktyvus visuomenininkas ir saviveiklininkas Alvydas Padriezas. Jis organizavo įvairius žaidimus, dainavo linksmas dainas. Nuotaikingas vakaras prabėgo kaip valanda.

Parengė Jolanta Keburienė
{phocagallery view=category|categoryid=280}

0 komentaras
0

Palikti komentarą