Valdybos pareiškimas

autorius Solidarumas
photo original 1 64211266

J.E. LR Prezidentui Gitanui Nausėdai,
LR Ministrui Pirmininkui Sauliui Skverneliui
Sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai
LPS „Solidarumas“ Valdybos PAREIŠKIMAS 2020-03-24 Nr10-037
Palaikome Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos išsakytą nuomonę dėl krizės įveikimo ir pritariame, kad dabartinėje situacijoje ne politinės batalijos, kaltųjų paieškos, reikalavimas vieno ar kito ministro atsistatydinimo, bet pagarba, susitelkimas ir bendras darbas padės įveikti susidariusią krizę.

Šiuo metu, mūsų manymu, netinkamas laikas kaltinti vieni kitus dėl padarytų klaidų ir šiuo įtemptu Lietuvai laikotarpiu, karantino sąlygomis, nėra vietos politikavimui. Dabar reikia užmiršti apie politinius reitingus ar Seimo rinkimus. Raginame politines partijas, verslą, bendruomenes, visiems dirbti kartu, reikalui esant ir kariuomenę pasitelkus, panaudojant fondus, svarbiausia – surasti tinkamus sprendimus Lietuvai. Mes šiandien esame visi vienoje valtyje ir mums visiems svarbiausia išplaukti su kuo mažiausiais sergančiųjų nuostoliais, o gal ir mirštančių žmonių kiekiais.
Didžiausia vertybė, tai mūsų visų sveikata, mūsų visų šeimų saugumas.
Šiandien, dėkodami mūsų medikams už jų pasiaukojantį, atsakingą ir rizikingą darbą, norime valdžios atstovams priminti, jog visi turime dėti visas pastangas kovojant su COVID-19 virusu. Todėl ypač svarbu savalaikis medikų ištyrimas, izoliacijos ir karantino sąlygų griežtinimas ir užtikrinimas, savalaikis darbuotojų (ir ne tik medikų) aprūpinimas asmens apsaugos priemonėmis.
Dėkojame valstybės tarnautojams, policijai, prekybininkams, duonos kepėjams, maisto gamintojams, socialiniams darbuotojams, mokytojams, transportininkams, vaistininkams, energetikams, visiems darbuotojams ir darbininkams, kad padeda mums visiems išgyventi šiuo sunkiu laikotarpiu. promogirl.ch
Lietuva – maža šalis, todėl kiekvienas žmogus yra svarbus. Tik bendromis pastangomis, susitelkimu, solidarumu ir empatija galėsime nugalėti dabartinius iššūkius ir dar labiau sustiprėsime, kaip pilietinė, demokratinė visuomenė.
Pagarbiai, Pirmininkė Kristina Krupavičienė

0 komentaras
0

Palikti komentarą