Valdybos posėdyje dalyvavo žurnalo “Valstybė” vadovai

autorius Solidarumas

Rugpjūčio 12 dieną vyko Lietuvos profesinės sąjungos “Solidarumas” valdybos posėdis, kuriame dalyvavo žurnalo “Valstybė” direktorius Almantas Gliožeris bei šio žurnalo redaktorius Eduardas Eigirdas.

Žurnalo “Valstybė” redaktorius pasisakė apie politines, ekonomines Lietuvos šių dienų realijas, išsakė savo pasiūlymus apie profesinių sąjungų veiklą, kaip jos galėtų įtakoti šalies raidą.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Struktūrinės paramos politikos skyriaus vyriausioji specialistė Liongina Beinoravičienė pristatė informaciją apie Europos socialinio fondo paramą įmonių projektams.

“Vilniaus viešojo transporto” troleibusų padalinio profesinės sąjungos pirmininkė Danutė Mackevičienė išsakė problemas, su kuriomis susiduria troleibusų parko darbuotojai, apie troleibusų maršrutų mažinimą, troleibusų vairuotojų perkvalifikavimą ir kt. Valdyba priėmė nutarimą tarpininkauti sprendžiant šias problemas.

Posėdyje taip pat pristatyti profesinių sąjungų įstatymo pakeitimai, patvirtintos užsienio komandiruotės ir kiti klausimai.
{phocagallery view=category|categoryid=156}

0 komentaras
0

Palikti komentarą