Valstybinių ir privačių įmonių profesinės sąjungos nariai dalyvavo renginiuose ir susitikimuose

autorius Solidarumas

2013m. birželio 6 dieną vykome į VŠĮ Palangos vaikų reabilitacijos centrą „Palangos gintaras“ dėl kolektyvinės sutarties projekto ruošimo. Su administracija buvo aptarti ekonominiai ir socialiniai klausimai.

2013 birželio 6 dieną lankėmės VĮ poilsio namai „Baltija“ viešbutyje „Žilvinas“ kur su administratore ir profsąjungos nariais buvo aptarta esama padėtis viešbutyje, dėl darbo santykių, socialinių garantijų darbuotojams ir kiti klausimai.

2013 birželio 6 dieną lankėmės Tarptautiniame Palangos oro uoste buvo aptarti klausimai dėl darbuotojų atlyginimų, socialinių garantijų. Buvo nuspręsta pateikti valdybai prašymą, kad vyktų išvažiuojamasis valdybos posėdis Tarptautiniame Palangos oro uoste.

2013 birželio 7 dieną dalyvavome LTD profesinių sąjungų forume. Forume konfederacijos pirmininkas Artūras Černiauskas forumo dalyviams pateikė profesinių  sąjungų įstatymo projektą.

Projekte numatyti profesinei sąjungai nepriimtini klausimai, savo  pasisakyme  Jūrininkų sąjungos pirmininkas Petras Bekėža tam paprieštaravo.

0 komentaras
0

Palikti komentarą