Valstybinių ir privačių įmonių profesinės sąjungos tarybos posėdis

autorius Solidarumas

Birželio 11 dieną Valstybinių ir privačių įmonių profesinės sąjungos būstinėje pravestas  profesinės sąjungos tarybos posėdis.

Posėdžio metu buvo apsvarstyti klausimai dėl esamos padėties Klaipėdos Respublikinės ligoninės psichiatrijos filiale: dirbančių slaugytojų, jų padėjėjų  darbo sąlygų, didelių darbo krūvių, darbo užmokesčio už papildomus darbus ir kiti klausimai.

Šiuo klausimu priimtas sprendimas kreiptis į vyr. gydytoją, neišsprendus klausimo dialogo būdu ,teks kreiptis į atpatinkamas instancijas.

Taip pat apsvarstytas klausimas dėl sutrumpintų eilinių atostogų ir prailgintų valandų darbo savaitėje darbuotojams, dirbantiems su pacientais turinčiais psichikos sutrikimų. Nutarta kreiptis į trišalę tarybą prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos.

Aptarta dėl dalyvavimo LPS „Solidarumas“ sąskrydyje.

Birželio 14 dieną Valstybinių ir privačių įmonių profesinės sąjungos būstinėje pagal planą pravestas mokymas naujiems profesinės sąjungos nariams. Po užsiėmimų buvo organizuota išvyka į Klaipėdos universiteto botanikos sodą, kur buvo paminėta Gedulo ir Vilties diena.

{phocagallery view=category|categoryid=146}

0 komentaras
0

Palikti komentarą