Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas” sąskrydis

autorius Solidarumas
saskrydis

2017 m. liepos 28-30 dienomis vyko kasmetinis Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas” sąskrydis. Šį kartą apie 250 dalyvių iš visos Lietuvos su šeimomis susirinko vaizdinguose Šilaičiuose Lazdijų rajone prie Gailieko ežero. Profesinės sąjungos narių buvo tiek daug, kad pritrūko vietos poilsio sodybos nameliuose. Tačiau tai nesustabdė norinčių dalyvauti ir aplink namelius išdygo palapinių miesteliai.

Oras po šaltos vasaros buvo neįtikėtinai šiltas.

Pirmą sąskrydžio dieną, penktadienį po įsikūrimo įvyko Draugystės vakaras. Profesinės sąjungos nariai galėjo susipažinti su kolegomis iš kitų miestų, pasidalinti patairtimi, ginant darbuotojų teises, ir pabendrauti neformalioje aplinkoje pirtyje. Draugystės vakaras baigėsi šokiais.

Kitą dieną, 11.00 Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas” pirmininkė Kristina Krupavičienė iškilmingai atidarė sąskrydį. Po to prisistatė visos rengininyje dalyvaujančios profesinės sąjungos ir prasidėjo įvairios rungtys bei varžybos. Krepšinio turnyrą laimėjo kaišiadoriečiai, tinklinio – Sodros profesinės sąjungos komanda, „Protų mūšyje” nugalėjo panevėžiečiai, o traukiant virvę stipriausi buvo Kėdainių vyrai ir Pietų Lietuvos moterys. Ypač nuotaikingai vyko estafečių varžybos. Reikėjo greičiausiai nubėgti laikant burnoje šaukštą su kiaušiniu, šokinėti su maišais, greičiausiai išgerti per šiaudelį bealkoholinį alų ir panašiai.

Didelio susidomėjimo susilaukė žvejų varžybos. Kibo neįtikėtinai gerai, per trumpą laiką buvo sugauta apie šimtą keturiasdešimt žuvų. Daugiausiai žuvų, net 63, sugavo kėdainiškis Vytautas Šidlauskas, o didžiausią žuvį – Valstybinės socialinio draudimo profesinės sąjungos pirmininkas Vincas Kunca, kurio vadovaujamos profesinės sąjungos komanda laimėjo daugiausiai prizų ir nugalėjo bendroje įskaitoje.

Po varžybų vyko kiekvienos komandos stalo įvertinimas. Ypač visiems patiko kauniečių kugelis, LDF komandos šalta pomidorų sriuba gazpačio, visus sužavėjo išradingas kėdainiečių stalo apipavidalinimas ir panevėžiečių tortas „Jaunystė”.

Vakaras baigėsi pirtimi ir šokiais iki paryčių.

Kitą dieną dalyviai pailsėję, pasisėmę jėgų ir suradę daug naujų draugų nenoriai skirstėsi namo.

Kitas profesinės sąjungos „Solidarumas” sąskrydis vyks ateinančią vasarą.

Profesinės sąjungos „Solidarumas” pirmininkė Kristina Krupavičienė už aktyvų dalyvavimą sąskrydyje dėkoja Editai Morkūnienei ir Reginai Ževžikovienei bei Kauno komandai, Vitalijui Varnui ir Audronei-Tatjanai Stepanovai bei Kėdainių komandai, Egidijui Pribušauskui ir Panevėžio komandai, Rimtautui Ramanauskui ir Elektrėnų komandai, Dainiui Rinkevičiui ir Kaišiadorių komandai, Vincui Kuncai ir Sodros komandai, Daivai Valaišaitei ir „Humanos” komandai, Jolantai Miliauskei ir Alytaus komandai, Arūnui Lekavičiui ir Pietų Lietuvos komandai, Jelenai Jurėnienei ir Vilniaus medikių komandai, Ritai Stundzienei ir LDF „AQ wiring systems” komandai, ypatingą padėką už pasiaukojamą sąskrydžio organizavimą Editai Morkūnienei, Virginijai Labunskaitei, Rimtautui Ramanauskui, Jovitai Pretzsch, už objektyvų teisėjėjavimą varžybose Sigitui Marozui, Egidijui Ribokui, Laimonui Jakui, Jovitai Pretzsch, Rimtautui Ramanauskui ir Vitalijui Varnui, už puikias nuotraukas Michaeliui Pretzsch.

Žiūrėti Virginijos Labunskaitės nuotraukas.

sask1

saskr2

saskr3

saskr

Žiūrėti Michaelio Pretzsch sąskrydžio nuotraukas:

https://www.facebook.com/lpssolidarumas/

https://www.flickr.com/photos/7802077@N05/sets/72157686870372156

0 komentaras
0

Palikti komentarą