Klaipėdos apskrityje įkurtos dvi naujos profesinės sąjungos

autorius Solidarumas

2014 m. sausio mėn. 18 d. Valstybinių ir privačių įmonių profesinės sąjungos patalpose įvyko Klaipėdos vaikų lopšelio darželio „Radastėlė“ profesinės sąjungos ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Profesinės sąjungos skyriaus pirmininke išrinkta Raimonda Klimova, papildyta skyriaus taryba.

2014 m. sausio mėn. 23 d. įkurta socialinių darbuotojų profesinė sąjunga Kretingoje. Skyriaus pirmininke išrinkta Laura Navickienė, pavaduotoja Virginija Stakauskienė, išrinkta taryba iš penkių narių. Darbdavys apie tai informuotas.

2014 m. sausio mėn. 27 d. įkurta prekybos centre „Akropolis“ profesinė sąjunga. Skyriaus pirmininke išrinkta Raimonda Sutiaginienė, taip pat išrinkta taryba iš penkių narių. Darbdavys apie tai informuotas.

2014 m. sausio mėn. 29 d. VĮ Tarptautiniame Palangos oro uoste pravestas profesinės sąjungos susirinkimas, kuriame dalyvavo l.e.p. direktorė Vaida Gendrolytė bei kiti administracijos vadovai. Susirinkime buvo aptarti klausimai dėl Vilniaus, Kauno, Palangos oro uostų apjungimo. Taip pat apsvarstyti kiti aktualiausi klausimai dėl darbuotojų.
{phocagallery view=category|categoryid=207}

0 komentaras
0

Palikti komentarą