LPS „Solidarumas“ atstovai susitiko su Darbo partijos frakcija

autorius Solidarumas

2013 m. gegužės 8 d. Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ atstovai: pirmininkė Aldona Jašinskienė, atsakingoji sekretorė Kristina Krupavičienė, pirmininkės pavaduotojas Mykolas Masys, tarptautinė sekretorė Daiva Kvedaraitė, Energetikų profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkas Rimtautas Ramanauskas, dalyvavo Seimo Darbo partijos frakcijos posėdyje.

Susitikime buvo kalbėta apie tam tikras problemas bei aktualijas, kurios yra Darbo partijos deleguotų ministrų kompetencijoje, t.y. Socialinės apsaugos ir darbo, Švietimo, Kultūros  ministerijų. LPS „Solidarumas“ pirmininkė paminėjo, jog profesinei sąjungai atstovaujant savo narius ir sprendžiant ekonomines ir socialines problemas,  yra svarbu bendradarbiauti su politinėmis partijomis, ypač tomis kurios vykdo savo įsipareigojimus, o Darbo partija buvo viena iš partijų žadėjusių didinti minimalų atlyginimą ir savo pažadus vykdo.  

Ji pabrėžė tai, kad „Solidarumo“ narius  neramina meno ir amatų mokyklų ateitis, problemų yra Nacionaliniame dramos teatre.  Apie socialinio dialogo situaciją ir jo vystymo svarbą kalbėjo LPS „Solidarumas“ atsakingoji sekretorė.  Energetikų federacijos pirmininkas norėjo sužinoti frakcijos požiūrį į skalūnų dujas, Lietuvos elektrinės ateitį bei atominę energetiką.

Partijos pirmininkas V.Uspaskich bei frakcijos nariai sakė, jog jie atviri konstruktyviam bendradarbiavimui su socialiniais partneriais, tame tarpe ir su profesinėmis sąjungomis.

Tai buvo pirmas LPS „Solidarumas“ narių susitikimas su Darbo partijos frakcija, todėl buvo apsikeista nuomonėmis, nutarta susitikimus ir bendradarbiavimą tęsti.

Kalbant apie meno  ir amatų mokyklas, frakcijos atstovai patikino, jog problemą žino ir tikrai ieškos sprendimų, kaip finansiškai padėti šioms mokykloms.

0 komentaras
0

Palikti komentarą