Panevėžyje stiprėja profesinių sąjungų ir darbo inspekcijos bendradarbiavimas

autorius Solidarumas
pribu2

2017 kovo 22 d. Panevėžyje, Valstybinės Darbo Inspekcijos Panevėžio skyriaus patalpose įvyko Panevėžio miesto dirbančiųjų profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininko Egidijaus Pribušausko bei profsąjungos narių susitikimas su VDI Panevėžio skyriaus vyriausiais inspektoriais Rita Eidukevičienė ir Stanislovu Barausku.

Pranešėjai išsamiai supažindino su Darbo kodekso nuostata dėl darbo ir poilsio laiko suminės apskaitos, viršvalandinio darbo, darbo poilsio ir švenčių dienomis, darbo grafikų keitimo ir derinimo tvarkos. Buvo aptarta transporto darbuotojų darbo ir poilsio laiko ypatumai. Pranešėjai atsakė į pateiktus klausimus.

Džiugu, kad šiuo susitikimu pradėtas glaudus bendradarbiavimas tarp Panevėžio miesto profsąjungos „Solidarumas“ ir VDI Panevėžio skyriaus. Toks bendravimas yra abipusiai naudingas ir būtinas, teikiant vietoje teisinę informaciją, užkertant kelią darbdavių savivalei, atstovaujant darbdavių ir darbuotojų teisinius darbo santykius”,- sakė Panevėžio dirbančiųjų profesinės sąjungos pirmininkas Egidijus Pribušauskas.

Susitikime įžanginį žodį taręs VDI Panevėžio skyriaus vedėjo pavaduotojas Vaidas Pauliukas, patikino, jog tokie susitikimai su profsąjungiečiais, vyks ir  ateityje.

 
pribu1
 
pribu
 
0 komentaras
0

Palikti komentarą