Peticijoje dėl padėties Ukrainoje politikai raginami nedelsiant veikti

autorius Solidarumas

Visi kviečiami pasirašyti peticiją, kuria Europos sąjungos užsienio politikos formuotojai raginami imtis aktyvių veiksmų dėl Rusijos Federacijos veiksmų Ukrainoje.

“Mes, Europos sąjungos piliečiai ir artimiausi Rusijos federacijos kaimynai, skubiai reikalaujame Europos sąjungos užsienio politikos formuotojų konsultuotis su mumis apie situaciją Ukrainoje. Rusijos federacijos sprendimas įvesti savo kariuomenę į nepriklausomos valstybės teritoriją, yra tapatus agresijai, apibrėžtai Jungtinių Tautų Generalinės asamblėjos rezoliucijoje 3314(XXIX) 1974 metais ir tiesiogiai pažeidė 1994 metų gruodžio 5 dienos Budapešto memorandumą. Mes reikalaujame Europos sąjungos veikti nedelsiant ir ryžtingai”,- teigiama peticijoje.

Beto, ES politikų prašoma susilaikyti nuo beprasmių pareiškimų ir bereikšmio rūpesčio išreiškimo.

“Jau seniai laikas susirūpinti ir vykdyti stiprų atsaką, tolesnis delsimas Rusijos Federacijos agresijos akivaizdoje turės rimtų pasekmių. Ligšiolinės ES reakcijos ne tik diskredituoja pačios ES įvaizdį, bet ir gali kainuoti žmonių gyvybes per ateinančias valandas”,- sako peticijos iniciatoriai.

Pasirašyti peticiją galite čia.

0 komentaras
0

Palikti komentarą