Ukrainos nepriklausomų profesinių sąjungų konfederacija informuoja apie karinę Rusijos invaziją

autorius Solidarumas

Ukrainos nepriklausomų profesinių sąjungų konfederacija atsiuntė laišką, kuriame informuoja apie situaciją Ukrainoje: Rusijos karinę invaziją. Ukrainos žmonės, darbinininkai yra labai susirūpinę Rusijos karine invazija į Ukrainą, per 16 tūkst. Rusijos karių atvyko į Krymą vasario 27 d., dar apie 6 000 kareivių prisijungė vėliau. Rusijos kariniai daliniai bazuojasi prie Simferopolio ir Sevastopolio.

2014 kovo 4 d. Briuselyje vykusiame Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto Išorės santykių skyriaus (REX) posėdyje dalyvavęs Europos Parlamento Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Elmar Brok pasakė, jog Rusija savo veiksmais pažeidė visus tarptautinius susitarimus ir įsipareigojimus. Ukrainoje nėra pesekiojami kitų tautybių žmonės, veikia teisėtai išrinkta Vyriausybė.

Posėdyje dalyvavęs Ukrainos pilietinės visuomenės Nacionalinės platformos koordinatorius Oleksandr Sushko kalbėdmas apie situaciją sakė, jog Ukrainoje įvyko ne politinė, bet pilietinė revoliucija nukreipta prieš korupciją ir vagystes.

Laiškas anglų kalba.

Daiva Kvedaraitė
LPS “Solidarumas” tarptautinė sekretorė
el. pastas: daivakv@delfi.lt
mob tel.: 37068617409

0 komentaras
0

Palikti komentarą