Ragina nedelsiant skiepyti medikų šeimos narius

autorius Ričardas

2021 m. kovo 29 d. Lietuvos greitosios medicinos pagalbos darbuotojų profesinės sąjungos „Solidarumas” ir Lietuvos medicinos įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos „Solidarumas” pirmininkė Jolanta Keburienė kreipėsi į Ministrę Pirmininkę I.Šimonytę ir Sveikatos apsaugos ministrą A.Dulkį, ragindama nedelsiant įtraukti medicinos įstaigų darbuotojų šeimas į prioritetinio skiepijimo nuo Covid -19 infekcijos sąrašą.

Profesinės sąjungos pirmininkė atkreipė dėmesį, kad medicinos įstaigų darbuotojai nuolat susiduria su sergančiais Covid -19 infekcija, o skiepas apsaugo ne nuo paties užsikrėtimo, o nuo sunkios formos ligos, todėl medicinos įstaigų darbuotojų šeimos nariams iškyla didelis pavojus užsikrėsti Covid-19 virusu ir susirgti.

„Konstatuojant, kad tokių susirgimų medicinos įstaigų darbuotojų šeimose ir bendruose ūkiuose kiekis yra didelis ir net yra pasitaikę mirties atvejų, prašome nedelsiant įtraukti medicinos įstaigų darbuotojų šeimų ir bendro ūkio narius į skiepijimo nuo Covid-19 prioritetinį sąrašą”, – savo kreipimesi Lietuvos Vyriausybei rašo Jolanta Keburienė.

JAV ir kitose valstybėse medicinos įstaigų darbuotojai ir jų šeimos nariai yra skiepijami kartu.

Žemiau pateikiame visą raštą.

LR Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei

LR Sveikatos apsaugos ministrui Arūnui Dulkiui

Nr. 2021 m. kovo 29 d.

DĖL MEDICINOS ĮSTAIGŲ DARBUOTOJŲ ŠEIMOS NARIŲ SKIEPIJIMO NUO COVID- 19 PRIORITETO TVARKA

Atsižvelgiant, jog medicinos įstaigų darbuotojai nuolat susiduria su sergančiais Covid -19 infekcija, o skiepas apsaugo ne nuo paties užsikrėtimo, o nuo sunkios formos ligos, medicinos įstaigų darbuotojų šeimos nariams iškyla didelis pavojus užsikrėsti Covid-19 virusu ir susirgti.

Konstatuojant, kad tokių susirgimų medicinos įstaigų darbuotojų šeimose ir bendruose ūkiuose kiekis yra didelis ir net yra pasitaikę mirties atvejų, prašome nedelsiant įtraukti medicinos įstaigų darbuotojų šeimų ir bendro ūkio narius į skiepijimo nuo Covid-19 prioritetinį sąrašą.

Lietuvos greitosios medicinos pagalbos darbuotojų profesinės sąjungos „Solidarumas”

Lietuvos medicinos įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos „Solidarumas”

Pirmininkė Jolanta Keburienė

0 komentaras
0

Palikti komentarą