Susitikimas su Anykščių rajono meru ir “Anykščių energetinė statyba” atstovais

autorius Solidarumas

Spalio 13 dieną Anykščiuose lankėsi LPS „Solidarumas“ pirmininkė Kristina Krupavičienė, pavaduotojas Rimtautas Ramanauskas ir atsakingoji sekretorė Jovita Pretzsch. Anykščių rajono profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė Alvyda Verikienė organizavo susitikimą su Anykščių rajono meru Sigučiu Obelevičiumi, svečiai lankėsi įmonėje “Anykščių energetinė statyba”.

“Anykščių energetinė statyba” direktorius Alvydas Bitinas supažindino su įmonės istorija, kuri turi gilias šaknis, kalbėta apie įmonės darbuotojų atlyginimus.

Susitikime su Anykščių rajono meru Sigučiu Obelevičiumi kalbėta apie artėjančius savivaldos rinkimus, profesinės sąjungos veiklos galimybes.

LPS „Solidarumas“ pirmininkė Kristina Krupavičienė teiravosi rajono mero, kaip paveiks minimalios algos didinimas ir PVM šildymo lengvatos panaikinimas Anykščių rajono gyventojus ir savivaldą.

Meras sakė, kad savivaldybės gyvena sunkiai. Gaisrininkai Anykščiuose gauna tik minimalų darbo užmokestį. Jau beveik pusę Lietuvos savivaldybių yra tiek prasiskolinę, kad negalės vykdyti ESF koofinansuojamų projektų ir viršija skolinimosi normas.

Savivaldybės vis dar negauna 20 proc. iš Finansų ministerijos joms priklausančių fizinių asmenų pajamų mokesčio, todėl Vyriausybė turėtų kažką keisti. Numatoma, minimalios algos didinimo ir PVM lengvatos naikinimo šildymui klausimus, svarstyti Anykščių rajono trišalėje taryboje.

Jovita Pretzch

Nuotraukoje iš kairės LPS „Solidarumas“ pirmininkės pavaduotojas Rimtautas Ramanauskas, Anykščių rajono profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė Alvyda Verikienė, Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius, LPS „Solidarumas“ pirmininnkė Kristina Krupavičienė ir atsakingoji sekretorė Jovita Pretzsch.
{phocagallery view=category|categoryid=261}

0 komentaras
0

Palikti komentarą