Susitiko įmonėje dėl kolektyvinės sutarties

autorius Jovita

2021 m. rugsėjo 30 d. AB ,,Plasta” įvyko susitikimas su bendrovės administracijos atstovais, kuriame dalyvavo LPS ,,Solidarumas” pirmininkės pavaduotoja Jovita Pretzsch, AB ,,Plasta” darbininkų sąjungos pirmininkas Mindaugas Balsys ir LPS ,,Solidarumas” darbo inspekcijos, bei AB ,,Lietuvos geležinkeliai” profesinės sąjungos ,,Solidarumas” pirmininkas Stanislavas Fedaravičius.

Susitikimas bendrovės patalpose vyko dėl kolektyvinės sutarties. Šalys susitarė, kad neapsibrėš laike, kada bus pasirašyta kolektyvinė sutartis ir diskutavo dėl jos galiojimo (ar ji galios tik profesinės sąjungos nariams ar visiems darbuotojams), bei kitais klausimais. Pasirodo, kad bendrovė jau investuoja į savo darbuotojus. Yra mokamos išmokos šeimos nariui mirus, apmokamas kuras ir t.t. tačiau tai nėra viešinama.

Sutarta, kad AB ,,Plasta” darbininkų sąjungos pirmininkas Mindaugas Balsys artimiausiu metu pateiks elektroninį kolektyvinės sutarties variantą, o administracija po 2-3 savaičių, susipažinusi su šiuo projektu, pakvies į susitikimą. Šalys sutarė pakviesti ir kitą įmonėje veikiančią profesinę sąjungą dalyvauti derybose.

0 komentaras
0

Palikti komentarą