Trišalėje taryboje dirbs dar vienas „Solidarumo” atstovas

autorius Solidarumas
tri rimte

2017 m. vasario 28 d. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje įvyko Trišalės tarybos posėdis, kurio metu Lietuvos profesinės sąjungos  Solidarumas” pirmininkės pavaduotojas Rimtautas Ramanauskas buvo patvirtintas tikruoju Trišalės tarybos nariu.

Prieš maždaug du mėnesius naujoji Vyriausybė pareiškė pageidavimą padidinti Trišalės tarybos narių kiekį. Po ilgų tarpusavio derinimų darbdavių organizacijos ir profesinės sąjungos į Trišalę tarybą delegavo po du naujus narius. Lietuvos profesinė sąjunga Solidarumas”  gavo papildomai dar vieną vietą, į kurią delegavo R.Ramanauską, kuris yra dar ir Lietuvos energetikų profesinės sąjungos Solidarumas” pirmininkas.

Kaip ir visada prieš Trišalę tarybą profesinės sąjungos derino savo pozicijas. Vasario 24 d. susitikime buvo suderintos tarpusavio nuomonės, o vasario 28 d. ryte profesinės sąjungos derino savo nuomones su darbdavių organizacijomis. Šį kartą daugiausiai buvo diskutuojama svarbiais atostogų trukmės ir viršvalandinio darbo klausimais. Ginčai užtruko ilgiau nei visada, nes nauji darbdavių atstovai Trišalėje taryboje t.y. Investment forum” vykdomoji direktorė Rūta Skyrienė ir Lietuvos verslo konfederaciją atstovaujantis Andrius Romanovskis, aktyviai dalyvavo diskusijose.

Diskusijose buvo pateikta daug naujų pasiūlymų tiek iš vienos, tiek ir iš kitos pusės dėl to nuspręsta šiuos pasiūlymus atidžiau apsvarstyti savo organizacijų tarpe ir dėl jų balsuoti kitame Trišalės tarybos posėdyje, kuris vyks kovo 7 dieną. 

chaos tri

rimt syps

0 komentaras
0

Palikti komentarą