Trišalės tarybos prie Panevėžio teritorinės Darbo biržos pirmininke išrinkta „Solidarumo” atstovė A.Kriščiūnienė

autorius Solidarumas
alma ir co

Trišalės komisijos prie Panevėžio teritorinės Darbo biržos posėdis vyko Panevėžio darbo rinkos mokymo centre, J. Basanavičiaus g. 23A.

Pagal posėdžio darbotvarkę, pranešėja Panevėžio teritorinės darbo biržos Klientų aptarnavimo departamento vyriausioji specialistė Jurgita Grigalionienė pristatė komisijai, kokia darbo rinkos prognozė 2017 metams. Buvo pristatyta informacija, kokia padėtis apskrityje, pažymėta, kad nedarbas didžiausias Pasvalyje, Kupiškyje, kur siekia 13,2%, mažiausias Panevėžyje -7,8 % . Apkrityje  nedarbas siekia 8,9%.

Darbo jėgos paklausa yra tokiems specialistams, kaip pardavimo vadybininkams, administratoriams, buhalteriams, statybos inžinieriams, bendrosios praktikos slaugytojams ir kt. Taip pat reikia kvalifikuotų darbininkų, apsaugos darbuotojų, siuvėjų, suvirintojų, elektrikų, automobilių šaltkalvių ir kt. Buvo pateikta informacija, atsakyta į daugelį klausimų ir diskutuota tema Darbuotojų iš trečiųjų šalių įdarbinimas”, kurią pristatė  Jurgita Trapuilienė. Panevėžio darbo rinkos mokymo centro direktorius Valentinas Masilionis supažindino su mokymo centro veikla, pasiekimais ir visa  informacija kaip ir kokie mokymai vyksta šiame mokymo centre.

Pagal darbotvarkę,  komisijos nariai rinko  Trišalės komisijos prie Panevėžio teritorinės darbo biržos pirmininką. Vienbalsiai Trišalės komisijos prie Panevėžio teritorinės darbo biržos pirmininke  išrinkta Alma Kriščiūnienė.

Buvo aptarti einamieji klausimai. Vyko ekskursija po Panevėžio darbo rinkos mokymo centro mokymo klases, pristatyta įranga, pavyzdžiai, naujovės  ir visa informacija apie mokymus.

Paruošė Alma Kriščiūnienė

Panevėžio Teritorinės profesinės sąjungos Solidarumas”

Pirmininkė.

 

 

 

0 komentaras
0

Palikti komentarą