“Vilniaus viešojo transporto” darbuotojai mitingavo prie Vilniaus savivaldybės ir ruošiasi streikui

autorius Solidarumas

2013 m. gruodžio 17 d., prie Vilniaus miesto savivaldybės vyko Vilniaus viešojo transporto darbuotojai organizavo mitingą. Pagrindiniai reikalavimai: nemažinti atlyginimų Vilniaus viešojo transporto darbuotojams; užtikrinti atlyginimų išmokėjimą laiku; derybose dėl kolektyvinės sutarties atsižvelgti į atliekamo darbo indėlį, atsakomybę; numatyti galimybes dirbančiam susikurti orias gyvenimo sąlygas, kurios atitinktų europinio gyvenimo standartus; užtikrinti teisingus ekonominius santykius Vilniaus mieste.

Nors praeitą savaitę Vilniaus viešojo transporto darbuotojams buvo sumokėti atlyginimai už spalio mėnesį, taip pat yra mokamas avansas už lapkričio mėnesį, įmonės vairuotojai nelinkę tikėti valdžioje esančių politikų pažadais ir laukti kol problemos pačios išsispręs. Vienos didžiausių Vilniaus savivaldybės įmonių darbuotojai, vadovaujami  UAB „Vilniaus viešasis transportas“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininko

Jono Dekaminavičiaus, UAB „Vilniaus viešasis transportas“ darbuotojų profesinės sąjungos tarybos įgaliotojo, Transporto darbuotojų profesinių sąjungų federacijos pirmininko Jono Petraškos, nenuleidžia rankų ir tęsia kovą dėl to, kad išliktų Vilniaus viešasis transportas, o žmonės gautų orius atlyginimus.

VVT darbuotojai ketina organizuoti įspėjamąjį streiką.
{phocagallery view=category|categoryid=192}

0 komentaras
0

Palikti komentarą