Visagine aptarta kolektyvinė sutartis ir socialinio dialogo vystymas

autorius Solidarumas

Sausio 30 dieną Visagine Lietuvos energetikų profesinės sąjungos “Solidarumas” pirmininkas Rimtautas Ramanauskas susitiko profesinės sąjungos nariais, „Visagino energija“ profesinės sąjungos atstovais – pirmininke Larisa Bogatyriova ir pavaduotoju Alfonsu Šimulynu.

Susitikimo metu aptarta ruošiama „Visagino energijos“ kolektyvinė sutartis, Rimtautas Ramanauskas pasidalino savo patirtimi apie derybas dėl kolektyvinės sutarties, jos turinį, ką būtina aptarti kolektyvinėje sutartyje.

Europos socialinio fondo finansuojamo projekto „Socialinio dialogo vystymas ir interesų derinimas, siekiant racionalių sprendimų, ekonominės ir socialinės pažangos“ vadovas Arūnas Lekavičius aptarė projekto vykdymo rezultatus Visagino savivaldybės teritorijoje su socialinio dialogo vystymo specialistu Visagino savivaldybėje Alfonsu Šimulynu.

Profesinės sąjungos nariai šio projekto dėka dalyvavo įvairiuose mokymuose ir seminaruose apie kolektyvines sutartis, darbą komandoje, trišales – dvišales tarybas savivaldybėse ir t.t.

Aptartas bendradarbiavimas su socialiniais partneriais, galimybės toliau plėtoti socialinį dialogą Visagino savivaldybėje.

0 komentaras
0

Palikti komentarą